אימון בצבעים

מפוריות להורות ועוד... - דפנה זהבי

אימון בצבעים

בשנים האחרונות כולנו עדים לשיטת הטיפול והמימוש העצמי, שנקראת אימון אישי. אבל אימון אישי בצורה הרגילה, לא מתאים לכל אחד. לכן, חשוב לדעת שיש שיטות מאוד מיוחדות של אימון, שיכולות להועיל ואף לשנות את החיים לאנשים מסוימים. אחת השיטות המרתקות נקראת שיטת אימון בצבעים. נסביר על מה מדובר, ולמי זה יכול להתאים.

צבעים וההשפעה על הנפש

אם אתם מרגישים קצת סקפטיים לגבי הרעיון של אימון בצבעים, בואו נעשה ניסוי קטן. האם שמתם לב פעם, עד כמה הצבעים משפיעים עלינו מבחינה רגשית? חשבו על יום בהיר ומלא אור, לעומת יום סגריר ואפור. הרוב הגדול של האנשים, יתמלא אופטימיות ונועם בימים בהירים ומוארים. הרוב הגדול של האנשים, יחוש אחרת, בימים אפורים וסגריריים. חשבו נא על צבע שאתם אוהבים. אפילו החשיבה על הצבע הזה, ממלאת אותנו בשמחה. וזה לא משנה אם אנחנו מעדיפים את הצבע הכחול, הירוק, הסגול וכן הלאה. צבעים יכולים למלא אותנו באנרגיה, לחולל שינוי במצב הרוח ובקיצור – להוביל אותנו למקום טוב יותר.

אימון בצבעים, למי זה מתאים

באופן כללי, אימון אישי נועד לסייע במגוון רחב של מצבי חיים. הרעיון הכללי הוא להתקדם קדימה, באמצעות הגדרת מטרות והשגת יעדים קטנים, לעבר יעד גדול יותר. אך כאמור, לא לכל אחד יתאים אימון רגיל. אימון בצבעים מאוד מועיל לאנשים בעלי חיי רגש עשירים. זה מאוד יעיל עבור אנשים שפחות מתחברים לביטוי מילולי או לשיחות ארוכות. אם אתם פחות אוהבים לדבר ויותר אוהבים להסתכל ולחוות, זוהי שיטה שיכולה להועיל לכם/ן מאוד. זו גם שיטה שיכולה לעזור בטווח גילאים רחב, לקראת שיפור אישי, העצמה והתקדמות. אז לא משנה מהו הצבע שלך, את או אתה מוזמנים, לאימון ייחודי מהסוג זה.  

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn